DOSTĘP DO WSZYSTKICH AUKCJI SAMOCHODÓW W JAPONII
INSPECJA PERED ZAKUPEM
WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE

SAMOCHÓD UŻYWANY Z JAPOŃSKICH AUKCJI SAMOCHODOWYCH

Witamy w TokyoCarZ, Od ponad 8 lat eksportujemy używany samochód z japońskiej aukcji samochodowej na cały świat. Dziękujemy za wizytę i zainteresowanie zakupem samochodu z Japonii. Istnieje kilka kroków dla Ciebie, aby uzyskać dostęp do wszystkich japońskich aukcji samochodów, aukcji motocyklowych i lokalnych akcji dealerów. Całkowicie rozumiemy Twoje obawy i wątpliwości dotyczące zakupu samochodu online. Nie martw się, że jesteśmy profesjonalistami z ogromnym doświadczeniem. Dzięki naszej szerokiej i długotrwałej współpracy z firmami transportowymi, firmami spedycyjnymi i clearingowymi na całym świecie, twój zakup jest łatwy, szybki i bezpieczny.

Zdeją zakupy samochodów online!

JAK KUPOWAĆ Z JAPOŃSKICH AUKCJI SAMOCHODOWYCH

Opisowy akapit, który mówi klientom, jak dobry jesteś i udowadnia, że jesteś najlepszym wyborem, jaki zrobili. Ten akapit jest również dla tych, którzy szukają niezawodnej naprawy samochodu.

01 ACCOUNT

Utworzenie konta w naszym systemie zajmuje kilka minut i jest bezpłatne!

02 DEPOSIT

Aby rozpocząć licytację, musisz dokonać wpłaty w wysokości 150 000JPY lub równowartości 1500 USD. Ta wpłata zostanie dodana do Twojego konta i zdyskontowana od Ciebie, gdy wyślemy Ci ostateczną fakturę.

Car Price             | Deposit Amount


0 – 1,000,000¥           150,000¥

1,0 mil – 2,5¥ mil       250,000¥

Over ¥2,500,000  –  ASK

03 SEARCH

Aukcje trwają od poniedziałku do soboty, a akcje aukcyjne są stale aktualizowane. Najlepiej sprawdzić co najmniej dwa razy dziennie, aby upewnić się, że jesteś na bieżąco z tym, co jest dostępne. Spojrzyj na aukcje i wyślij nam lot aukcji Liczba interesujących jednostek. Prześwietlimy je i usuniemy wszelkie problematyczne samochody. Dobre Przetłumaczymy raport o stanie na język angielski i prześlemy je na twoje konto do licytacji.

Możesz przeczytać raporty, a jeśli chcesz licytować, wpisujesz swoją ofertę, czyli maksymalną stawkę za samochód. Następnie złożymy ci ofertę, w razie potrzeby, do tej kwoty. Jeśli samochód sprzedaje się za mniej, płacisz tę mniejszą kwotę. Jeśli licytacja przesunie się w twoją budżet, zatrzymamy się i przejdziemy do następnego celu i nic nie zapłacisz.

04 BID

05 PAYMENT

Po wygraniu aukcji płacimy za samochód w całości i wystawiamy fakturę za saldo. Jak tylko otrzymamy pełną płatność, wysyłamy samochód.

Car Price                  |  Company fee 


0 – 1,500,000¥               ¥120,000

1,5 – 2,000,000¥            ¥140,000

2,0 – 2,500,000¥            ¥160,000

2,5 – 3,000,000¥            ¥180,000

Over ¥3,000,000  –   ASK

Fee covers auction costs, deregistration, Japan port clearance, photos, radiation check, sales tax, DHL, etc., and gets the car on the boat for the port of destination!

Koszt wysyłki zależy od portu docelowego i wielkości samochodu.

06 SHIPPING

KOSZT WYSYŁKI

Przykład obliczeń

Załóżmy, że kupiłeś samochód za 1 000 000 jenów i chcesz wysłać do Niemiec, portu Bremerhaven.

Your invoice would look as follows:

Car price                          ¥1,000,000

Commission                    ¥120,000

Ro-Ro Freight                 ¥120,000

Marine Insurance         ¥5,000

________________________________________________

In Total                                ¥1,245,000

Samochody wypadek – dla samochodów nonrunning, Brak Drivable samochody 30.000 JPY – 70.000 JPY dodatkowe koszty transportu śródlądowego mogą mieć zastosowanie.       

Napłata do negocjacji – 10 000 JPY;  Podczas aukcji samochód może niesprzedać. Ale jest jeszcze szansa, aby go kupić za pośrednictwem negocjacji. Do końca dnia aukcji możemy ubiegać się o negocjacje z każdym niesprzedanym samochodem. Bez względu na to, czy licytujesz na nim lub nie

Opłata za anulowanie – 80.000 JPY ( Jeśli wygrałeś samochód w aukcji, możesz go anulować w ciągu 1 godziny); Nie możemy anulować samochody zakupione w drodze negocjacji lub aukcji przetargowych!

Resell na aukcji – będzie kosztować około 150.000 JPY (opłata aukcyjna, koszt śródlądowy, formalności, itp.) zależy od stanu samochodu, lokalizacji, itp.,

Opóźniona płatność – w ciągu 5 dni od zakupu musisz wypłacić zaległe saldo.  10 000 JPY będzie naliczane co tydzień za zwłokę. 

Lowered Down Cars – samochody z obniżonymi zawieszeniami, niską wysokością np. Może być dodatkowy transport śródlądowy opłata

Pomiary – Ciężarówki, Autobus, itp 30.000 JPY na szczycie FOB mogą mieć zastosowanie;

Referencje sprzedawane samochody

Często zadawane pytania

– Depozyt ten daje pełny dostęp do wszystkich aukcji i podlega zwrotowi w dowolnym momencie przed faktycznym zakupem samochodu.
– Tak. Przed 2 godzinami od rzeczywistego czasu. Nie poniesiesz żadnych kar.  
– Zostanie nałożona kara w wysokości odpowiadająca wpłacie.
– Istnieją dwie opcje dokonywania płatności: Przelew telegraficzny bankowy i system PayPal
Mówimy po angielsku, japońsku,